Yhteystiedot

Kokoontumispaikat:
Aunes: Seurakuntatila Kämmenniemessä, Aunessalmenkatu 23.
Kotilinna: Kämmenniemessä Kotilinnasäätiön kerhotila, Ullakonvainio 5.

Y-tunnus: 2069505-7

Tilinumero:  FI32 5730 3940 0030 98
Lippukunnan laskutusosoite: salla.nieminen@teiskapartio.fi
Kulukorvauslomake
Kilometrikorvaus

Teiska-Partion pestatut 2022

Lippukunnanjohtaja
Nenna Järvinen
nenna.jarvinen@teiskapartio.fi
040 7711240

Hallitus
Lippukunnanjohtaja Nenna Järvinen nenna.jarvinen@teiskapartio.fi
lkj:n apulainen Ainomaija Keskinen ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi
Ohjelmajohtaja Vilho Mäntyvaara vilho.mantyvaara@teiskapartio.fi
Pestijohtaja ja sihteeri Milla Valio milla.valio@teiskapartio.fi
Taloudenhoitaja Salla Nieminen salla.nieminen@teiskapartio.fi
Hallituksen jäsen Salla Valio salla.valio@teiskapartio.fi
Hallituksen jäsen Emilia Mikkonen emilia.mikkonen@teiskapartio.fi
Hallituksen jäsen Totte Salonen totte.salonen@teiskapartio.fi
Muut pestatut
Jäsenrekisteri Kuksan vastaava Heidi Hietaniemi heidi.hietaniemi@teiskapartio.fi
Varastovastaava Antti Järvinen antti.jarvinen@teiskapartio.fi
Turva-aikuinen Ainomaija Keskinen ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi, 044 279 9743
Turva-aikuinen Eva Mäntyvaara eva.mantyvaara@teiskapartio.fi, 050 350 2844