Yhteystiedot

Kokoontumispaikat:
Aunes: Seurakuntatila Kämmenniemessä, Aunessalmenkatu 25
Kotilinna: Kämmenniemessä Kotilinnasäätiön kerhotila, Ullakonvainio 5.

Y-tunnus: 2069505-7

Tilinumero:  FI32 5730 3940 0030 98
Lippukunnan laskutusosoite: Kuitusentie 45, 34260 Terälahti

Teiska-Partion pestatut 2021

Lippukunnanjohtaja
Ainomaija Keskinen
ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi
044 279 9743

Hallitus
Lippukunnanjohtaja Ainomaija Keskinen ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi
Ohjelmajohtaja ja lkj:n apulainen Nenna Järvinen nenna.jarvinen@teiskapartio.fi
Pestijohtaja Eva Mäntyvaara eva.mantyvaara@teiskapartio.fi
Sihteeri Milla Valio milla.valio@teiskapartio.fi
Hallituksen jäsen Sami Puuska sami.puuska@teiskapartio.fi
Hallituksen jäsen Salla Valio salla.valio@teiskapartio.fi
Muut pestatut
Taloudenhoitaja Mikko Malinen mikko.malinen@teiskapartio.fi
Jäsenrekisteri Kuksan vastaava Heidi Hietaniemi heidi.hietaniemi@teiskapartio.fi
Varastovastaava Antti Järvinen antti.jarvinen@teiskapartio.fi
Turva-aikuinen Ainomaija Keskinen ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi, 044 279 9743
Turva-aikuinen Eva Mäntyvaara eva.mantyvaara@teiskapartio.fi, 050 350 2844
Ikäkausivastaavat
Sudenpentuikäkauden vastaava Tarja Järvinen tarja.jarvinen@teiskapartio.fi
Seikkailijaikäkauden vastaava Eva Mäntyvaara eva.mantyvaara@teiskapartio.fi
Tarpojaikäkauden vastaava Milla Valio milla.valio@teiskapartio.fi
Samoajaikäkauden vastaava Ainomaija Keskinen ainomaija.keskinen@teiskapartio.fi
Vaeltajaikäkauden vastaava Nenna Järvinen nenna.jarvinen@teiskapartio.fi